Lacus laoreet sit at adipiscing orci wisi Morbi elit accumsan dolor. Tortor habitant ipsum congue justo venenatis tempus non tincidunt egestas at. Eu Suspendisse faucibus aliquet interdum eleifend cursus cursus laoreet nec eu. Nullam Vestibulum amet nunc orci lacus condimentum pede nibh orci tincidunt. Auctor lacus adipiscing Nunc nibh cursus sed mus leo Phasellus risus. Dolor Nulla consectetuer gravida elit facilisis Vestibulum eu.

Consectetuer dis scelerisque sapien quis tincidunt elit sit nec congue nunc. Nunc lacinia Phasellus massa vitae mauris feugiat Quisque nascetur urna egestas. Tincidunt lacinia a Nulla neque interdum accumsan Sed augue lorem Vestibulum. Quis platea Vestibulum orci lacus Vestibulum Vivamus sagittis nisl pellentesque convallis. Ligula elit eget condimentum condimentum vitae montes at adipiscing odio hendrerit. Pulvinar sollicitudin cursus nec et.

Congue consectetuer Phasellus odio non Nulla commodo amet feugiat ligula pede. Convallis felis et sit nec nunc lacus tellus lobortis quam Quisque.

Tytuły

Projekt Erasmus+
The Media. What next? Media. Co dalej?
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu realizuje przy wsparciu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)

Erasmus +

- Na szkolnej scenie, czyli inna odsłona edukacji Projekt Erasmus+ realizowany przez Szkołę Podstawową im. J. Korczaka nr 10 w Tarnobrzegu

Film promocyjny 2021

Możemy poszczycić się:

certyfikatami:
- Szkoły przyjaznej dla sześciolatka
- Szkoły Odkrywców Talentów
- Szkoły Promującej Zdrowie
- Szkoły Kreatywnych Umysłów
- Szkoły bez przemocy

Nasza szkoła: Dziesiątka

Szkolne studio filmowe

film YOUTUBE

Posiadamy:

- jasny, duży, przestronny budynek
- klasy wyposażone w tablice interaktywne
- pracownie: plastyczną, informatyczne, przyrodnicze, audiowizualne
- obiekty sportowe, sale specjalistyczne do zajęć korekcyjnych

Zapewniamy:

- indywidualne podejście do dziecka
- bezpieczeństwo i przyjazny klimat
- życzliwą, posiadającą wysokie kwalifikacje kadrę

ul. Marii Dąbrowskiej 10
39-400 Tarnobrzeg

www.sp10tbg.pl

nr tel. do gabinetu stomatologicznego:

Obiady

Czerwiec 14 dni obiadowych

Cena jednego obiadu: 3,50zł
Koszt za cały miesiąc: 49,00zł

Wpłaty wnosimy:

Za miesiąc czerwiec możliwa jest wpłata już w tym miesiącu.
Wpłata za obiady dokonywana jest z dołu za ilość dni pomniejszonych o wcześniej zgłoszone odpisy.

Prosimy o wpłaty w podanym terminie