Przykładowy artykuł (6)

Sample image

Ut et ante pretium ornare natoque ut eget urna non in. Risus congue Maecenas laoreet gravida id in augue malesuada id id. Feugiat vitae Suspendisse ut id nonummy dapibus molestie at rutrum et. Dui dolor vel accumsan In interdum non sapien et Phasellus odio.

Auctor sem dictum urna volutpat elit vitae consectetuer penatibus orci id. Orci ac feugiat et Lorem porttitor habitasse eget wisi velit adipiscing. Quis lacus lorem Nullam id eu nisl cursus pharetra cursus molestie. Convallis eu nulla porttitor id vel vel mattis Aliquam lacus vitae. Auctor et orci mauris elit eros.

The Concept Of Responsive Web Design

Ac pellentesque Maecenas leo pharetra sit In ipsum elit at Morbi. Donec dictum tincidunt et hendrerit id id fames semper nec tincidunt. Dui justo eu sed Phasellus id nisl pede at enim Curabitur. Lacus Maecenas penatibus vel sed Curabitur leo at a in sed. Vestibulum fames Nulla dolor libero sociis ipsum habitasse laoreet tellus.

Flexible Images

Nibh Morbi egestas Ut Suspendisse lacus Phasellus Vestibulum pretium Vestibulum tellus. Et sociis quis pretium Nunc Sed congue est laoreet nibh convallis. Ante tincidunt risus et pede Cras montes mauris nibh fermentum faucibus. Elit neque nunc justo justo orci tellus tempus fermentum libero ipsum. Ante sed fringilla id tempor tellus pretium Nam ut sodales consequat. Nonummy justo id Nulla nisl auctor risus velit congue nibh nibh. Cursus velit.

Adjusting Screen Resolution

Et In quis Cras felis convallis volutpat Aliquam penatibus Nunc tellus. In justo ac orci diam et lorem eu metus orci et. Ligula dictumst tincidunt vel vel quam metus at libero In non. Elit nec et non Morbi libero Curabitur Aenean accumsan ut Sed. Convallis convallis id sapien augue id Donec tempus convallis Praesent ut. Massa ante tincidunt.

 

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

 

Tytuły (2)

Login Form

 

Erasmus+

 
Projekt Erasmus+
The Media. What next? Media. Co dalej?
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu realizuje przy wsparciu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)  
 
 

Erasmus +

 
- Na szkolnej scenie, czyli inna odsłona edukacji Projekt Erasmus+ realizowany przez Szkołę Podstawową im. J. Korczaka nr 10 w Tarnobrzegu
 
 

Film promocyjny 2022

Możemy poszczycić się:

certyfikatami:
- Szkoły przyjaznej dla sześciolatka
- Szkoły Odkrywców Talentów
- Szkoły Promującej Zdrowie
- Szkoły Kreatywnych Umysłów
- Szkoły bez przemocy 
 

Jadłospis

 

  • Marzec 2023  - PLIK
 

Nasza szkoła: Dziesiątka

Szkolne studio filmowe 

film YOUTUBE

Posiadamy:

- jasny, duży, przestronny budynek
- klasy wyposażone w tablice interaktywne 
- pracownie: plastyczną, informatyczne, przyrodnicze, audiowizualne
- obiekty sportowe, sale specjalistyczne do zajęć korekcyjnych

Zapewniamy:

- indywidualne podejście do dziecka
- bezpieczeństwo i przyjazny klimat
- życzliwą, posiadającą wysokie kwalifikacje kadrę

Kontakt

ul. Marii Dąbrowskiej 10
39-400 Tarnobrzeg

tel.: 15 822 58 89
www.sp10tbg.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nr tel. do gabinetu stomatologicznego:
15 822 61 78

Obiady

Luty 20 dni obiadowych

Cena jednego obiadu: 4,00 
Koszt za cały miesiąc: 80,00 zł

Wpłaty wnosimy:

Za miesiąc luty wpłata do 10.03.2023 
Wpłata za obiady dokonywana jest z dołu za ilość dni pomniejszonych o wcześniej zgłoszone odpisy. Bloczki niewykorzystane podlegają zwrotowi 

Prosimy o wpłaty w podanym terminie. Nieterminowa wpłata spowoduje wstrzymanie bloczka na następny miesiąc.