Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

 

Dzień dobry Państwu,

Witam serdecznie tuż przed początkiem roku szkolnego. Mam nadzieję, że lato upływa Państwu miło, bez złych przygód, że dzieci są zadowolone i gotowe do powrotu do nas. Już nam jest trochę pusto w szkole bez nich:))

Wchodzimy w ten nowy rok z pewnymi utrudnieniami technicznymi, i o tym chciałbym Państwu głównie powiedzieć. Jak widać, remont ulicy Dąbrowskiej oraz (co dla nas szczególnie ważne) parkingu przed szkołą nie zakończą się przed rozpoczęciem nauki. W związku z tym nie będzie można wjeżdżać na teren szkoły.  Wydzielony przez budowniczych bardzo wąski wjazd służy tylko do celów zaopatrzeniowych i ratunkowych oraz, w wyjątkowych przypadkach, służbowych. Proszę więc uprzejmie o zrozumienie i niepodejmowanie prób wjazdu. Zapewniono mnie o tym, że zostanie przygotowane bezpieczne wejście od ul. Dąbrowskiej. Mają także zostać usunięte palety z zatoki autobusowej, gdzie będzie można przystanąć i bezpiecznie wypuścić dziecko - dopóki zatoka nie zacznie służyć komunikacji miejskiej.

Gdy już parking przed szkołą otrzyma nowy wygląd i funkcjonalność, wypuszczanie dzieci będzie odbywało się właśnie na nim. Będzie on bowiem miał układ jednokierunkowej pętli wokół wysepki z miejscami parkingowymi. Ma również zostać wydzielone miejsce do chwilowego zatrzymania się i wypuszczenia dziecka (taka mała strefa "kiss & ride"). Wjazd na teren szkoły zostanie zabezpieczony szlabanem, dzięki czemu osiągniemy upragniony od lat, odpowiedni poziom bezpieczeństwa pieszych, zwłaszcza dzieci, na terenie szkoły.

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 4 września o godzinie 9:15 na placu przed szkołą. Po krótkiej uroczystości wszystkie uczennice i uczniowie udadzą się do swoich sal,
z wyjątkiem dzieci klas pierwszych, które zapraszamy do auli na dodatkowe powitanie. Księża z parafii na Serbinowie zapraszają na Mszę św. o godzinie 8:00.

 

Pozdrawiam Państwa,

Paweł Paradowski

 

 

Tytuły

 

Innowacyjny

 

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

Login Form

 

Erasmus+

 
Projekt Erasmus+
The Media. What next? Media. Co dalej?
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu realizuje przy wsparciu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)  
 
 

Erasmus +

 
- Na szkolnej scenie, czyli inna odsłona edukacji Projekt Erasmus+ realizowany przez Szkołę Podstawową im. J. Korczaka nr 10 w Tarnobrzegu
 
 

Film promocyjny 2022

Możemy poszczycić się:

certyfikatami:
- Szkoły przyjaznej dla sześciolatka
- Szkoły Odkrywców Talentów
- Szkoły Promującej Zdrowie
- Szkoły Kreatywnych Umysłów
- Szkoły bez przemocy 
 

Jadłospis

 

  • maj PLIK
  • kwiecień PLIK
  • marzec 2024 PLIK
  • 2.01.2024-12.01.2021 PLIK
  • 20.11.2023-01.12.2023 PLIK
  • 25.09.2023-06.10.2023 PLIK
  • 9.10.2023 - 20.10.2023 PLIK 
 

Nasza szkoła: Dziesiątka

Szkolne studio filmowe 

film YOUTUBE

Posiadamy:

- jasny, duży, przestronny budynek
- klasy wyposażone w tablice interaktywne 
- pracownie: plastyczną, informatyczne, przyrodnicze, audiowizualne
- obiekty sportowe, sale specjalistyczne do zajęć korekcyjnych

Zapewniamy:

- indywidualne podejście do dziecka
- bezpieczeństwo i przyjazny klimat
- życzliwą, posiadającą wysokie kwalifikacje kadrę

Kontakt

ul. Marii Dąbrowskiej 10
39-400 Tarnobrzeg

tel.: 15 822 58 89
www.sp10tbg.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nr tel. do gabinetu stomatologicznego:
15 822 61 78

Obiady

INFORMACJA

MARZEC 19 DNI OBIADOWYCH

CENA JEDNEGO OBIADU: 4,50 zł

KOSZT ZA CAŁY MIESIĄC: 85,50 zł

WPŁATY WNOSIMY: ZA MIESIĄC MARZEC WPŁATA DO 10.04.2024 r

WPŁATA ZA OBIADY DOKONYWANA JEST Z DOŁU ZA ILOŚĆ DNI POMNIEJSZONYCH O WCZEŚNIEJ ZGŁOSZONE ODPISY. BLOCZKI NIEWYKORZYSTANE PODLEGAJĄ ZWROTOWI.

PROSZĘ O WPŁATY W PODANYM TERMINIE. NIETERMINOWE WPŁATY SPWODUJĄ WSTRZYMANIE BLOCZKA NA MIESIĄC NASTĘPNY.