Wizyta w Wiosce Św. Mikołaja!

17 grudnia klasa IV C i IV D wraz z opiekunami wybrała się na wycieczkę do Wioski Św. Mikołaja w Bałtowie. W tym magicznym miejscu dzieci spotkały bajkowe postacie, które zaprosiły ich do wspólnej zabawy przy świątecznej muzyce. Odwiedziliśmy Bajkową Krainę Lodu, w której dzieci przeniosły się w sam środek słynnej bajki „Kraina Lodu” i przeżyły tam przygody Elzy i jej wiernych przyjaciół oraz obejrzały pokaz magii.

Sercem wioski była cieplutka chata Świętego Mikołaja. Kolejną atrakcją była zagroda z sympatycznymi zwierzątkami oraz zimowe Kino Emocji 3D. Szkoła Elfów – to kreatywne warsztaty prowadzone przez elfy i panią Choinkę. Podczas zajęć dzieci miały możliwość ozdabiania świątecznych pierniczków, które mogły zabrać do domu. Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła wielu emocji, a dzieci wyjechały z niej pełne wrażeń i niesamowitych wspomnień.

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

Tytuły (2)

Projekt Erasmus+
The Media. What next? Media. Co dalej?
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu realizuje przy wsparciu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)

Erasmus +

- Na szkolnej scenie, czyli inna odsłona edukacji Projekt Erasmus+ realizowany przez Szkołę Podstawową im. J. Korczaka nr 10 w Tarnobrzegu

Film promocyjny 2021

Możemy poszczycić się:

certyfikatami:
- Szkoły przyjaznej dla sześciolatka
- Szkoły Odkrywców Talentów
- Szkoły Promującej Zdrowie
- Szkoły Kreatywnych Umysłów
- Szkoły bez przemocy

Nasza szkoła: Dziesiątka

Szkolne studio filmowe

film YOUTUBE

Posiadamy:

- jasny, duży, przestronny budynek
- klasy wyposażone w tablice interaktywne
- pracownie: plastyczną, informatyczne, przyrodnicze, audiowizualne
- obiekty sportowe, sale specjalistyczne do zajęć korekcyjnych

Zapewniamy:

- indywidualne podejście do dziecka
- bezpieczeństwo i przyjazny klimat
- życzliwą, posiadającą wysokie kwalifikacje kadrę

ul. Marii Dąbrowskiej 10
39-400 Tarnobrzeg

www.sp10tbg.pl

nr tel. do gabinetu stomatologicznego:

Obiady

Listopad 9 dni obiadowych

Cena jednego obiadu: 4,00
Koszt za cały miesiąc: 36,00zł

Wpłaty wnosimy:

Za miesiąc listopad wpłata do 10.12.2021
Wpłata za obiady dokonywana jest z dołu za ilość dni pomniejszonych o wcześniej zgłoszone odpisy.

Prosimy o wpłaty w podanym terminie