Mikołajki 2021

6 grudnia to dzień, na który z niecierpliwością czekali uczniowie klas młodszych. Tego właśnie dnia w naszej szkole nie zabrakło wielu wspaniałych, mikołajkowych atrakcji. Każda klasa spędziła ten dzień według swojego pomysłu. Część wybrała się do kina na film pt. „Clifford”, część odwiedziła Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie, a część spotkała się ze Świętym Mikołajem, który odwiedził naszą szkołę.

Kilka klas uczestniczyło również w mikołajkowych warsztatach, zorganizowanych przez Szkołę Tańca Samba. Wszyscy uczniowie wspaniale i radośnie się bawili, byli bardzo zadowoleni i jedno trzeba przyznać - Mikołaj pamiętał o wszystkich! Tego dnia nikt nie został pominięty i każdy otrzymał drobny upominek!

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

Tytuły (2)

Projekt Erasmus+
The Media. What next? Media. Co dalej?
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu realizuje przy wsparciu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)

Erasmus +

- Na szkolnej scenie, czyli inna odsłona edukacji Projekt Erasmus+ realizowany przez Szkołę Podstawową im. J. Korczaka nr 10 w Tarnobrzegu

Film promocyjny 2021

Możemy poszczycić się:

certyfikatami:
- Szkoły przyjaznej dla sześciolatka
- Szkoły Odkrywców Talentów
- Szkoły Promującej Zdrowie
- Szkoły Kreatywnych Umysłów
- Szkoły bez przemocy

Nasza szkoła: Dziesiątka

Szkolne studio filmowe

film YOUTUBE

Posiadamy:

- jasny, duży, przestronny budynek
- klasy wyposażone w tablice interaktywne
- pracownie: plastyczną, informatyczne, przyrodnicze, audiowizualne
- obiekty sportowe, sale specjalistyczne do zajęć korekcyjnych

Zapewniamy:

- indywidualne podejście do dziecka
- bezpieczeństwo i przyjazny klimat
- życzliwą, posiadającą wysokie kwalifikacje kadrę

ul. Marii Dąbrowskiej 10
39-400 Tarnobrzeg

www.sp10tbg.pl

nr tel. do gabinetu stomatologicznego:

Obiady

Listopad 9 dni obiadowych

Cena jednego obiadu: 4,00
Koszt za cały miesiąc: 36,00zł

Wpłaty wnosimy:

Za miesiąc listopad wpłata do 10.12.2021
Wpłata za obiady dokonywana jest z dołu za ilość dni pomniejszonych o wcześniej zgłoszone odpisy.

Prosimy o wpłaty w podanym terminie