Mobilność wirtualna Erasmus+

Wirtualnym Kongresem Młodzieży zakończył się projekt Erasmus+ „Europejski Kongres Młodzieży Szkolnej na temat środowiska naturalnego i jego ochrony” przygotowany przez szkołę koordynującą projekt IES Anna Gironella de Mundet w Barcelonie. Reprezentowało nas ośmioro uczniów z klas ósmych: Małgorzata Zając i Przemysław Szynal z kl.8b, Elżbieta Wiśniewska z kl. 8c oraz Agnieszka Kotulska, Julia Tworek, Patrycja Stępień, Kacper Kowalski, Łukasz Urban z kl. 8e. Każda ze szkół partnerskich przedstawiła podsumowanie swojej dwuletniej pracy w projekcie oraz dokładne studium zanieczyszczenia środowiska, które badała.

Szkoła hiszpańska przedstawiła zanieczyszczenie hałasem, rumuńska – zanieczyszczenie światłem, macedońska – ideę 3R (Reduce, Reuse, Recycle), włoska – ideę „zielonego miasta”. Przedmiotem badań naszej szkoły było zanieczyszczenie powietrza. W swoich wystąpieniach przedstawiliśmy przyczyny zanieczyszczenia powietrza, sposoby jego mierzenia, wpływ na organizm człowieka i środowisko naturalne oraz porównanie zanieczyszczenia powietrza w krajach szkół partnerskich. Zaprezentowaliśmy również w jaki sposób uczniowie naszej szkoły uczą się o zanieczyszczeniu środowiska oraz jakie widzimy sposoby poprawy tej sytuacji w Polsce i na całym świecie. Kongres zakończył się konkluzją, że poprawa czystości środowiska naturalnego jest przedmiotem troski nas wszystkich o miejsce, w którym żyjemy, i które chcemy zostawić dla przyszłych pokoleń.

 

Tytuły

Login Form

 

Erasmus+

 
Projekt Erasmus+
The Media. What next? Media. Co dalej?
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu realizuje przy wsparciu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)  
 
 

Erasmus +

 
- Na szkolnej scenie, czyli inna odsłona edukacji Projekt Erasmus+ realizowany przez Szkołę Podstawową im. J. Korczaka nr 10 w Tarnobrzegu
 
 

Film promocyjny 2021

Możemy poszczycić się:

certyfikatami:
- Szkoły przyjaznej dla sześciolatka
- Szkoły Odkrywców Talentów
- Szkoły Promującej Zdrowie
- Szkoły Kreatywnych Umysłów
- Szkoły bez przemocy 
 

Jadłospis

 

  • Jadłospis PAŹDZIERNIK - PLIK
  • Jadłospis WRZESIEŃ 2- PLIK
  • Jadłospis WRZESIEŃ - PLIK
 

Nasza szkoła: Dziesiątka

Szkolne studio filmowe 

film YOUTUBE

Posiadamy:

- jasny, duży, przestronny budynek
- klasy wyposażone w tablice interaktywne 
- pracownie: plastyczną, informatyczne, przyrodnicze, audiowizualne
- obiekty sportowe, sale specjalistyczne do zajęć korekcyjnych

Zapewniamy:

- indywidualne podejście do dziecka
- bezpieczeństwo i przyjazny klimat
- życzliwą, posiadającą wysokie kwalifikacje kadrę

Kontakt

ul. Marii Dąbrowskiej 10
39-400 Tarnobrzeg

tel.: 15 822 58 89
www.sp10tbg.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nr tel. do gabinetu stomatologicznego:
15 822 61 78

Obiady

Wrzesień 16 dni obiadowych

Cena jednego obiadu: 4,00 
Koszt za cały miesiąc: 64,00zł

Wpłaty wnosimy:

Za miesiąc wrzesień wpłata do 10.09.2021 
Wpłata za obiady dokonywana jest z dołu za ilość dni pomniejszonych o wcześniej zgłoszone odpisy.

Prosimy o wpłaty w podanym terminie

Loading ...