Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Już 1 kwietnia rozpoczyna się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Obowiązkową formą jest samospis internetowy. Metody uzupełniające to spis telefoniczny lub bezpośrednio przy pomocy rachmistrza spisowego.

Przeprowadzić go można na własnych komputerach lub urządzeniach mobilnych, uzupełniając wymagane dane w formularzu, dostępnym na stronie internetowej spis.gov.pl.

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku do 30 czerwca 2021 roku.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach (gdy osoba nie będzie mogła wypełnić w żaden sposób formularza elektronicznego) prosimy skontaktować się z Gminnym Biurem Spisowym.

Gminne Biuro Spisowe w Tarnobrzegu mieści się przy ul. Mickiewicza 7a. tel. 571 313 710 lub 15 8181 525

Tytuły

Projekt Erasmus+
The Media. What next? Media. Co dalej?
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu realizuje przy wsparciu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)

Erasmus +

- Na szkolnej scenie, czyli inna odsłona edukacji Projekt Erasmus+ realizowany przez Szkołę Podstawową im. J. Korczaka nr 10 w Tarnobrzegu

Film promocyjny 2021

Możemy poszczycić się:

certyfikatami:
- Szkoły przyjaznej dla sześciolatka
- Szkoły Odkrywców Talentów
- Szkoły Promującej Zdrowie
- Szkoły Kreatywnych Umysłów
- Szkoły bez przemocy

• Jadłospis PAŹDZIERNIK - PLIK
  • Jadłospis WRZESIEŃ 2- PLIK
  • Jadłospis WRZESIEŃ - PLIK

Nasza szkoła: Dziesiątka

Szkolne studio filmowe

film YOUTUBE

Posiadamy:

- jasny, duży, przestronny budynek
- klasy wyposażone w tablice interaktywne
- pracownie: plastyczną, informatyczne, przyrodnicze, audiowizualne
- obiekty sportowe, sale specjalistyczne do zajęć korekcyjnych

Zapewniamy:

- indywidualne podejście do dziecka
- bezpieczeństwo i przyjazny klimat
- życzliwą, posiadającą wysokie kwalifikacje kadrę

ul. Marii Dąbrowskiej 10
39-400 Tarnobrzeg

www.sp10tbg.pl

nr tel. do gabinetu stomatologicznego:

Obiady

Wrzesień 16 dni obiadowych

Cena jednego obiadu: 4,00
Koszt za cały miesiąc: 64,00zł

Wpłaty wnosimy:

Za miesiąc wrzesień wpłata do 10.09.2021
Wpłata za obiady dokonywana jest z dołu za ilość dni pomniejszonych o wcześniej zgłoszone odpisy.

Prosimy o wpłaty w podanym terminie