Dziś  24.04 w Bibliotece Miejskiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym o łąkach kwietnych. Organizatorzy chcieli zwrócić uwagę młodzieży na konieczność ochrony kwiatów niezbędnych dla owadów, zwłaszcza pszczół. Przekonywał o tym w krótkiej pogadance pszczelarz p. Niezgoda.

Prace naszych uczniów zostały wysoko ocenione. Gratulujemy!

II miejsce – Julia Kulpa kl.5a

III miejsce – Daria Stąporska kl. 5a

wyróżnienie – Wojciech Buczek kl. 5c i  Mateusz Malecki kl.5e

           Uczniowie otrzymali ciekawe książki, nasiona do przygotowania własnej łąki  i piękne kalendarze na przyszły rok ze zdjęciami nagrodzonych prac. Wszystkie rysunki zdobią galerię „Okno” w budynku Biblioteki. Opiekunem uczniów była pani Jolanta Tworek.

Uroczystość zakończył występ p.t. „Jaś i Małgosia ekologicznie”.