Kolejny wielki sukces Gabrysi z klasy I d

Gabrysia Jabłońska z klasy I d została laureatką III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci

i Młodzieży pod hasłem ,,Wakacje” , który po raz kolejny zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury ,,Jelonek” w Jeleniej Górze.

Z protokołu komisji konkursowej wynika, iż praca plastyczna naszej uczennicy konkurowała aż z 719 pracami plastycznymi , które  napłynęły na konkurs z całego kraju. Gabrysia za swoją prace plastyczną przedstawiającą wymarzone wakacje zdobyła wyróżnienie, otrzymując dyplom i nagrodę rzeczową.

To już kolejna znacząca nagroda, którą nasza pierwszoklasistka zdobyła w konkursie plastycznym.

Wyróżniona praca powstała na zajęciach kółka plastycznego pod kierunkiem wychowawczyni

p. Ewy Sowińskiej.

Gratulujemy!