Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

 Wspaniały wojewódzki sukces uczennic z klasy Id

 

 

     Uczennice z klasy I d: Gabriela Jabłońska, Matylda Chmiel, Anna Podyma i Katarzyna Mazgaj zostały laureatkami wojewódzkiego konkursu plastycznego pt. ,, Bożonarodzeniowe Ozdoby Świąteczne” w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

 

 

Dziewczynki wraz ze swoimi rodzicami oraz wychowawczynią p. Ewą Sowińską na zaproszenie organizatorów, gościły w CK w Przemyślu, gdzie odebrały nagrody rzeczowe oraz dyplomy za swoje piękne prace plastyczne. Gabrysia, Matylda i Ania zdobyły równorzędne nagrody główne a Kasia – wyróżnienie. Nagrodzone prace plastyczne naszych uczennic można podziwiać na wystawie pokonkursowej, na której dodatkowo znalazły się jeszcze zakwalifikowane do wystawy prace kolejnych dwóch uczennic z klasy I d-Emilii Bożek i Marii Jońcy.  To ogromny sukces naszych pierwszoklasistek.

Wyjazd po odbiór nagród był także okazją dla całej delegacji naszej szkoły do zwiedzenia pięknego Rynku w Przemyślu.

 

Gratulujemy małym artystkom!

 

 

---------------------------

---------------------------

---------------------------

  

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016