Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

I i II miejsce w konkursie plastycznym „Kolorowa jesień”

 

     10 grudnia 2017 r. podczas Kiermaszu Wyjątkowych Rzeczy miało miejsce wręcznie nagród w konkursie plastycznym „Kolorowa jesień”. Na konkurs wpłynęło około 100 prac, wszystkie dziecięce dzieła były wspaniałe, w ciepłych barwach jesieni.

 

 

Nasze uczennice otrzymały nagrody. Julia Tworek z klasy Ve zdobyła I miejsce, II miejsce zaś przypadło Agnieszce Grygiel z klasy VI e. 

Konkurs organizowany był przez pracownię artystyczną Regio Ars wraz z firmami Faberlic i Development Way. 

Podczas kiermaszu  można było nabyć m.in. rękodzieło, biżuterię, czekoladowe praliny. Dla dzieci organizatorzy przygotowali wiele wiele atrakcji . Były gry i zabawy z animatorami, degustacje, warsztaty, wizyta św. Mikołaja.

Laureatkom serdecznie gratulujemy.

 

 

---------------------------

---------------------------

---------------------------

  

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016