Wojewódzki sukces Oliwki z klasy I d i Nadii z klasy III a

Uczennice naszej szkoły : Oliwia Przybył z klasy I d i Nadia Dereń z klasy III a zostały laureatami XIV Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci  i Młodzieży "Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa".

Konkurs ten od wielu lat organizuje Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym . Za swoje piękne prace plastyczne p.t . ,,W remizie śródpolnej” Oliwka zdobyła  II miejsce, a Nadia wyróżnienie. Jest to ogromny sukces, ponieważ prace plastyczne naszych uczennic konkurowały z  767 pracami, które napłynęły na konkurs z całego województwa.

Uczennice naszej szkoły  na zaproszenie organizatorów uczestniczyły w uroczystym podsumowaniu konkursu w Zespole Szkół w Pogwizdowie Nowym, gdzie odebrały dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Nagrodzona praca pierwszoklasistki została dodatkowo zamieszczona w specjalnym kalendarzu na rok 2018.

Praca  plastyczna Oliwki  powstała na zajęciach kółka plastycznego pod kierunkiem wychowawczyni p. Ewy Sowińskiej, a praca Nadii pod okiem wychowawczyni p. Marty Buczek.

Gratulujemy naszym artystkom wspaniałego sukcesu.