Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Ogólnopolski sukces Karolinki z klasy  I d.

 

 

     Karolina Łodkowska z klasy I d została laureatką  X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Słońce, woda i przygoda” pod hasłem: „Małe i duże morskie podróże”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 2, Przedszkole Publiczne Nr 15 oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerskich Drużyn Wodnych w Rzeszowie.

 

 

Konkurs przebiegał pod patronatem Wojewody Podkarpackiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Prezydenta Miasta Rzeszowa, Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie oraz Rzeszowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego.

Nasza uczennica zdobyła jedną z dziewięciu nagród głównych w kategorii klas I-III. To ogromny sukces, ponieważ na konkurs napłynęło ponad 1600 prac plastycznych z całego kraju.

Karolinka wraz z rodzicami oraz wychowawczynią p. Ewą Sowińską, pod okiem której powstała nagrodzona praca, wzięła udział w XII Dziecięcym Festiwalu Marynistycznym w Rzeszowie, gdzie odebrała nagrodę za swoją pracę plastyczną.

Gratulujemy!

 

 

 

 

---------------------------

---------------------------

---------------------------

  

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016