Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

II miejsce w konkursie „Tarnobrzeg mówi NIE tlenkowi węgla”

 

     22 listopada 2017 w Urzędzie Miasta nasze uczennice odebrały nagrody i dyplomy, które wręczył Prezydent  Grzegorz Kiełb, reprezentujący firmy PSB Mrówka i Autorak Daniel Półgrabski oraz wiceprezes zarządu miejskiego OSP Michał Wiącek.

 

 

Konkurs zorganizowany był przez Zarząd Miejski Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Tarnobrzegu. Dzieci i młodzież zmierzyli się z ważnym tematem dotyczącm walki z tlenkiem czadu. Powstało dużo wspaniałych prac plastycznych. Na konkurs wpłynęło 293 prace. Jury w składzie: Stanisław Dziubak, plastyk z Tarnobrzeskiego Domu Kultury, Marek Bukała, naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM, Edward Szlichta, prezes zarządu oddziału miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Tarnobrzegu przyznało nagrody w trzech kategoriach wiekowych. Magdalena Róg z klasy VI b zdobyła II miejsce, a wyróżnienie otrzymała Agnieszka Grygiel z klasy VI e. Dziewczyny oprócz nagród i dyplomów otrzymały także czujniki wykrywające tlenek węgla. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w miłej atmosferze.

Dziewczynom gratulujemy

 

 

 

---------------------------

---------------------------

---------------------------

  

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016