Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Lekcje w klasach IV - „NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY”

 

     Zajęcia w klasach IV, dotyczące katalogów bibliotecznych, a przeprowadzone w miesiącu październiku 2017 r , polegały na tym, że uczniowie obserwując przygotowaną wcześniej  prezentację multimedialną mieli równocześnie możliwość praktycznego sprawdzania zdobytych wiadomości. Szczegółowo omówiono to, w jaki sposób zbudowany jest każdy z katalogów, objaśniono też schemat UKD.

 

 

Niejednokrotnie trzeba było udzielić indywidualnego instruktażu podczas korzystania z katalogów. Uczniowie dowiedzieli się również  jak korzystać z katalogu komputerowego na przykładzie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Michała Marczaka oraz Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu. 

Wybrane klasy czwarte  zostały również  zaproszone do udziału w zajęciach, które odbyły się w Osiedlowej Bibliotece na Serbinowie.

 

 

---------------------------

---------------------------

---------------------------

  

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016