Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Magiczny świat zwierząt

 

    Z okazji Światowego Dnia Zwierząt Klub Małego Ekologa zorganizował Szkolny Konkurs Recytatorski pt.: „Magiczny świat zwierząt”. Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich, uwrażliwianie na los zwierząt w najbliższym otoczeniu, pobudzenie aktywności twórczej oraz integracja dzieci. Rywalizacja odbywała  się w kategorii kl. I-III, łącznie udział wzięło 64 uczestników z naszej szkoły.

 

 

Jury oceniając wystąpienia dzieci brało pod uwagę: dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie,  interpretację tekstu, kulturę słowa, ogólny wyraz artystyczny(ruch, gest, strój, rekwizyty).

 

Wyłoniono następujących laureatów:

 

W klasach pierwszych:

Nagroda specjalna:

Maciej Pożoga kl. I b

Emilia Bożek kl. I d

Gabriela Jabłońska kl. I d

 

I miejsce:

1.Kinga Brania kl. I a

2.Amelia Kalinowska kl. I a

3.Filip Napieracz kl. I a

4.Liliana Sabat kl. I c

5.Szymon Majcher kl. I d

 

II miejsce:

1.Oliwia Saturczak kl. I a

2.Zofia Pelc kl. I a

3.Lena Pijanowska kl. I b

4.Wiktoria Orzechowska kl. I b

5.Magdalena Cieliszak kl. I b

6.Marcelina Dobrowolska kl. I c

7.Matylda Chmiel kl. I d

8.Amelia Gajda kl. I d

9.Katarzyna Mazgaj kl. I d

10.Aleksander Wiktorowski kl. I d

 

III miejsce:

1.Milena Nastała kl. I a

2.Lena Kaczmarska kl. I b

3.Filip Rączkowski kl. I c

4.Urszula Groszek kl. I d

 

Wyróżnienie: Natalia Mucha kl. I b, Natan Mianowany kl. I b, Ola Samojeden kl. I b, Antoni Krutysza kl. I c, Aleksandra Jankowska kl. I c, Kamil Swatek kl. I c,

 

 

W klasach drugich

 

Nagroda specjalna:

Anastazja Bajerczak kl. II a

Martyna Konieczna kl. II b

 

I miejsce:

1.Emilia Kosior kl. II a

2.Izabela Pęczak kl. II a

3. Amelia Florek kl. II b

4.Nikola Krutysza kl. II b

 

II miejsce: 

1. Maja Lachor kl. II a

2. Oliwier Wilk kI II b

3. Tamara Piwińska kl. II b

 

III miejsce:

1. Zuzanna Kilijańska kl. II a 

2. Kacper Sałata kl. II b

            

Jury: M. Bielecka, M. Karaś, B. Kubrak, 

 

 

W  klasach trzecich

 

Nagroda specjalna:

Maja Piotrowska kl. III D

Julia Krząstek kl. III E

Oliwia Pruszyńska kl. III E

 

I miejsce:

Milena Duma kl. III A

Julia Cielecka kl. III A

Urszula Dybus kl. III D

Oliwia Dudek kl. III D

Oliwia Podraza kl. III F

Jagoda Chamerska kl. III E

 Alicja Kareta kl. III E

 

II miejsce:

Julia Witoń kl. III F

Iza Piekarska kl. III F

Wiktoria Dziadura kl. III C

Julia Jakubaszek kl. III B

Joanna Pasieka kl. III A

 

III miejsce:

Magdalena Dziuba kl. III C

Katarzyna Urban kl. III C

Jakub Saniawa kl. III B

Julia Galek kl. III F

Julia Nowak kl. III C

 

Gratulujemy laureatom, dziękujemy wszystkim uczestnikom za pracę włożoną w przygotowanie się do konkursu.

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016