Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Sukces na jubileuszowym Globe Games 2017

 

 

     Reprezentacja naszej szkoły w składzie Kinga Puzio, Aleksandra Ura, Kamil Małajowicz i Bartłomiej Zdybel wzięła udział w ogólnopolskim Seminarium uczniowskim GLOBE GAMES 2017, które odbyły się w Mazurskim Parku Krajobrazowym. Tegoroczne spotkanie było wyjątkowe, gdyż Program GLOBE obchodził 20- lecie istnienia w Polsce.

 

 

Gościem specjalnym był Brian Campbell ekspert Amerykańskiej Agencji Kosmicznej (NASA), który opowiadał o badaniach satelitarnych.Uczniowie rywalizowali przez 2 dni wykonując zadania w terenie poznając środowisko przyrodnicze, kulturę i historię Mazur. Cieszymy się, gdyż w kategorii szkół podstawowych zajęli I miejsce. Dzielnie walczyli i nie dali się nawet stadom komarów, których tam nie brakuje. Bartek został wybrany najaktywniejszym uczestnikiem patrolu.  

 

Opiekun J. Tworek

Gratulujemy

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016