Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Spotkanie z pracownikami Sanepidu

 

 

    W piątek 2 czerwca gościliśmy Panią Małgorzatę Stefańską - pracownika SANEPID-u i Pana Stanisława Cibę - pracownika Policji na lekcji podsumowującej konkurs na rymowankę antynikotynową. Konkurs ten nawiązywał do obchodzonego 31 maja Dnia Bez Papierosa.

 

 

Nasi goście przynieśli dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie sympatyczne upominki. Pan policjant wyjaśnił jakie kary czekają na nieletnich, którzy palą lub namawiają innych do tego nałogu. Uczniowie klasy 4d przygotowali, krótkie scenki podpowiadające, jak odmawiać i być asertywnym.

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016