Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Z matematyką do rymu

 

     Centrum Popularyzacji Matematyki "Signum"  działające przy Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej było organizatorem III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Humanistycznego „Z matematyką do rymu'”.

 

 

Konkurs polegał na zapisaniu mową wiązaną treści zadania matematycznego, twierdzenia, definicji lub rozważań o matematyce. Prace oceniało Jury Konkursowe złożone z matematyków, członków Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM i nauczycieli języka polskiego. Wiersze oceniano pod względem zgodności z tematyką, oryginalności i walorów literackich.

 

Do konkursu przystąpili uczniowie naszej szkoły zdobywając trzy pierwsze miejsca w kategorii szkół podstawowych.

Pierwsze miejsce wywalczyła uczennica klasy  V b Justyna Luchowska, drugie miejsce Julia Sajda również z klasy V b, a trzecie Julia Tworek z klasy IV d.

 

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016