Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Warsztaty z Łukaszem Zabdyrem

 

     Uczniowie klasy III d uczestniczyli w niezwykłych warsztatach. Prowadził je dla nich w bibliotece na Serbinowie znany grafik i ilustrator Łukasz Zabdyr. Podczas zajęć  dzieci dowiedziały się, jak wygląda praca ilustratora i nauczyły się, jak z liter alfabetu lub całych wyrazów  narysować różne zwierzęta i przedmioty.

 

 

Uczniowie wykorzystując wskazówki pana Łukasza oraz własną kreatywność i wyobraźnię tworzyli własne, wspaniałe rysunki. Prowadzący wzbogacił spotkanie niesamowitymi opowieściami zdarzeń z życia prywatnego, które miały wpływ na jego karierę zawodową. 

 

Na zakończenie zajęć chętni mogli kupić wybraną książeczkę z ilustracjami pana Łukasza oraz otrzymać pamiątkowy rysunek z autografem sympatycznego artysty.

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016