Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

The World of Fairy Tales

 

     21 kwietnia 2017r. odbył się w naszej szkole II Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim, pt. "The World of Fairy Tales". Szkoła Podstawowa nr 10 jest organizatorem i gospodarzem tego konkursu już szósty raz z rzędu. Wcześniejsze edycje były o zasięgu miejskim.

 

 

I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 9 z Tarnobrzega.

 

Uczniów przygotowała pani Małgorzata Kowalska-Knap i pani Monika Bartman. Zespól teatralny przedstawił inscenizację baśni "Snow White". II miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 10 z Tarnobrzega. Uczniowie, których przygotowała pani Teresa Szlęzak i pani Agnieszka Krzemińska, przedstawili baśń pod tytułem "The Cracow Dragon". Na miejscu III uplasował się Zespół Szkolno - Przedszkolny i Dom Kultury z Sokolnik. Grupa teatralna zaprezentowała "The Wheels on the Bus". Uczniów przygotowała pani Karolina Ozdoba i pani Grażyna Walczyna.

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016