Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Wygrywaj z Maksem

      Klasa III b pod kierunkiem pani Ewy Krupki zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie ekologicznym „Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady” zorganizowanym przez Fundację Chlorofil.

W konkursie brało udział 115 szkół  podstawowych z całej Polski.

 

 

     Zadaniem uczestników było rozwiązanie trzech gier edukacyjnych, testu złożonego z 10 pytań zamkniętych i wykonanie pięciu zadań otwartych. Uczniowie pisali listy do swoich koleżanek i kolegów uzasadniając potrzebę selektywnej zbiórki surowców wtórnych, a szczególnie  baterii, świetlówek i innych elektrośmieci. Wykonali prace plastyczne obrazujące wpływ odpadów na środowisko naturalne, oraz wspólnie wykonali album przedstawiający występowanie i wpływ na zdrowie metali ciężkich znajdujących się w elektrośmieciach. Cała klasa jako ekozespół dzięki zaangażowaniu wielu rodziców, którzy pomogli zrobić kostiumy z surowców wtórnych przygotowała teatrzyk ekologiczny. Dziękujemy rodzicom za ich pomoc i wsparcie.

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016