Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Zapraszamy mieszkańców Tarnobrzega do energetycznej zabawy!

 

     W dniach 11 i 12 maja  nasze miasto odwiedzi Mobilne Centrum ,,Planeta Energii”. W godzinach od 9.00 do 14.00 będą je odwiedzać klasy I-III z tarnobrzeskich szkół, a  od godziny 15:00 do 18.00 wszyscy chętni mieszkańcy miasta.

 

 

Dodatkowo w miasteczku, w ramach konkursu ,,Energetyczny Turniej Miast” będzie rozmieszczonych osiem rowerków podpiętych do specjalnej baterii gromadzącej energię elektryczną. Będzie ona wyprodukowana za pomocą siły mięśni wszystkich chętnych uczestników zabawy.

W wytworzeniu jak największej ilości energii elektrycznej będziemy rywalizować z Kielcami, Cieszynem, Raciborzem, Częstochową, Kwidzynem, Chojnicami, Elblągiem, Sieradzem i Turkiem.

Mieszkańcy miasta, którzy wytworzą najwięcej prądu, zdobędą dodatkową nagrodę, którą otrzyma szkoła, z której klasa znalazła się w gronie zwycięzców.

Jest nią  multimedialna tablica z akcesoriami i oprogramowaniem. Serdecznie zachęcamy mieszkańców Tarnobrzega do rywalizacji o dodatkową nagrodę dla naszych uczniów .

W trakcie wizyty  na Facebooku Planety Energii pierwszego dnia wizyty ( 11 maja) o 14:00 będzie publikowana galeria ze zdjęciami z wizyty mobilnego centrum nauki „Planeta Energii” w Tarnobrzegu.

Każde polubienie galerii za pomocą kliknięcia „Lubię to!” będzie liczone jako dodatkowe punkty dodawane do ostatecznego wyniku wykręconego na rowerkach przez mieszkańców. W związku z tym bardzo zachęcamy wszystkich by od 11 maja klikać pod  galerią i zwiększać naszą szansę na wygraną.

 

Ogłoszenie wyników Energetycznego Turnieju Miast nastąpi w czerwcu!

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016