Wspaniały sukces w XV Konkursie Recytatorskim  "Dziecięce interpretacje"

Uczeń naszej szkoły Maciej Cielecki zkl.IVa otrzymał nagrodę za świadomość interpretacji tekstu,a Kamil Małajowicz z kl.VI a i Aleksandra Malicka z kl.Vd wyróżnienia w finale XV Konkursu Recytatorskiego "Dziecięce interpretacje" ,który odbył się w Tarnobrzeskim Domu Kultury dn. 1 kwieitnia 2017 r.

Uczniów przygotowały panie: Danuta Drałus i Jolanta Chamera-opiekunki Szkolnego Teatrzyku KABARECIK .

Nagrodzeni recytatorzy otrzymali książki i dyplomy . Finalistką ,która równie pięknie reprezentowała naszą szkołę , była Julia Tworek z kl.IVe, którą przygotowała p. Lidia Łaba. Uczniowie występowali w II kategorii wiekowej (kl.IV-VI)

To wspaniały sukces naszej szkoły,ponieważ w finale brali udział najlepsi recytatorzy wyłonieni w eliminacjach miejskich w Tarnobrzeskim Domu Kultury oraz w Spółdzielczym

Domu Kultury w Stalowej Woli ,które miały miejsce pod koniec marca 2017 r.W finałowych prezentacjach wystąpiło 36 recytatorów ,w tym 9 uczniów z naszej szkoły w dwóch kategoriach.Poziom konkursu był bardzo wysoki. W I kategorii wiekowej (klasy I-

III) szkołę prezentowali : Wikloria Krytusa,Emilia Mierzwa -przygotowane przez p.Ewę Sowińską,Anna Malicka ,Gabriela Oleniacz,których opiekunem artystycznym była p.Beata Kubrak oraz Piotr Rudnicki-przygotowany przez p.Dorotę Kordas. Wszystkim naszym finalistom gratulujemy!