Bezpieczeństwo i zdrowie przede wszystkim

W Szkole Podstawowej nr 4 w Tarnobrzegu dnia 23 marca 2017r. odbył się VI międzyszkolny konkurs „Bezpieczeństwo i zdrowie przede wszystkim”. Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci zagadnień związanych z bezpieczeństwem w domu, w szkole i na drodze, popularyzacja umiejętności udzielania pierwszej pomocy, a także kształtowanie nawyków bezpiecznego i zdrowego trybu życia.

Trzyosobowe drużyny rywalizowały w 10 konkurencjach teoretycznych i praktycznych,

a skala ich trudności mogła sprawić problem nawet dorosłym.

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zajęli w tych zmaganiach

I miejsce. W skład drużyny weszli: Julia Tworek z kl. IVe, Kamil Małajowicz z kl. VIa i Jakub Jędrychowski z kl. VIa. Naszych zawodników przygotowała do konkursu pani Renata Łukaszek.