Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Fantastyczne, ogólnopolskie zwycięstwo klasy III D!

 

     Uczniowie klasy III d wraz z wychowawczynią p. Ewą Sowińską znaleźli się wśród zwycięzców VII edycji ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego „Planeta Energii” organizowanego przez Grupę Energa. Dzięki wygranej wiosną do Tarnobrzega zawita z dwudniową wizytą mobilne centrum nauki „Planety Energii”. Będą z niego mogli korzystać uczniowie wszystkich szkół oraz mieszkańcy miasta!!!

 

 

Brawo dla wychowawczyni i uczniów klasy III D!

 

www.facebook.com

nauczyciel.planetaenergii.pl

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016