Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Dzień Otwartych Drzwi w naszej szkole

 

     Dnia 25 lutego 2017r. w naszej szkole odbył się „Dzień Otwartych Drzwi”.

Do szkoły przybyli przyszli pierwszoklasiści wraz ze swoimi rodzicami. Na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez nauczycieli i uczniów.

 

 

Uroczystość rozpoczął  szkolny chórek wesołą piosenką  pt. ,,Fantazja”. Następnie dyrektor szkoły p. Paweł Paradowski wraz z wicedyrektor p. Wiolettą Lewicką-Stępień w ciepłych słowach przywitali zaproszonych gości, przedstawili wspaniałą ofertę edukacyjną, osiągnięcia oraz atuty bazowo-lokalowe naszej placówki. W tym roku szkolnym, od września, po raz  pierwszy zostanie utworzona pierwsza  klasa z dodatkowymi zajęciami tenisa stołowego. O zaletach gry w tenisa stołowego przekonywał gości pan trener Zbigniew Nęcek. Następnie wszyscy obejrzeli wspaniałe przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów klasy III d i II d  według scenariusza Emilii Moniuszko-Kwiecińskiej pt. ,,Jak Julka chciała być dorosła czyli przygoda w Czarolandii”. 

Po spektaklu  przyszli uczniowie i rodzice mieli okazję porozmawiać z nauczycielami  i poznać budynek naszej szkoły. Dzieci podzielone według kolorowych znaczków,  które otrzymały przed wejściem na aulę, rozpoczęły z nauczycielami spacer po szkole. Wzięły udział w zajęciach ruchowych w sali zabaw,  komputerowych w sali informatycznej oraz sportowych w salach gimnastycznych. Miały także okazję obejrzeć pokaz gry w tenisa. Rodzice wraz z dziećmi zwiedzili świetlicę szkolną, gdzie  zapoznali się z jej funkcjonowaniem oraz szkolną stołówkę. Dużym zainteresowaniem przyszłych uczniów cieszył się kącik malowania twarzy.

W czasie trwania imprezy szkolne korytarze zapełnione były ciekawymi wystawkami

 i ekspozycjami. Rodzice mogli zapoznać się z kronikami szkolnymi, obejrzeć dyplomy i puchary zdobyte przez naszych szkolnych sportowców. Dla zwiedzających szkołę przygotowano stoisko z ciastami oraz kącik herbaciano-kawowy.

Dyrekcja oraz  nauczyciele szkoły życzliwie i wyczerpująco udzielali odpowiedzi na wszystkie nurtujące rodziców pytania  związane z funkcjonowaniem naszej placówki.

 

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016