Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Najlepsi uczniowie klas IV-VI

 

 

    Najlepsi uczniowie klas IV-VI w pierwszym semestrze 2016/2017

 

Średnia ocen powyżej 4,75

 

 

 

 

 

Klasy IV 

 

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

Maciej Cielecki

IV „a”

5,1

Aleksandra Płaneta

IV „a”

5,0

Antoni Pytelewicz

IV „a”

5,0

Piotr Foltarz

IV „a”

5,0

Aleksy Krystek

IV „a”

5,0

Julia Bieniarz

IV „a”

4,82

 

 

 

Aleksandra Kosowska

IV „b”

5,4

Małgorzata Zając

IV „b”

5,1

Zuzanna Jońca

IV „b”

5,0

Maciej Drelowicz

IV „b”

4,9

Wiktor Zdybel

IV „b”

4,9

 

 

 

Amelia Kopecka

IV „c”

5,4

Elżbieta Wiśniewska

IV „c”

5,4

Julia Korczak

IV „c”

5,3

Bartosz Gospodarczyk

IV „c”

5,2

Alicja Mucha

IV „c”

5,2

Julia Depowska

IV „c”

5,0

Natalia Motyka

IV „c”

5,0

Natalia Rogala

IV „c”

4,9

Mateusz Turbak

IV „c”

4,9

 

 

 

Oliwia Nowak

IV,,d”

5,4

Michał Burdzy

IV „d”

5,1

Jakub Czerw

IV „d”

5,1

Martyna Kłos

IV „d”

5,0

Bartosz Kasprzyk

IV „d”

4,92

Maciej Ciuła

IV „d”

4,82

Julia Janas

IV „d”

4,82

Piotr Saja

IV „d”

4,75

 

 

 

Julia Tworek

IV „e”

5,5

Wojciech Tałanda

IV „e”

5,1

Lilianna Wierzbicka

IV „e”

5,1

Natalia Gregorczyk

IV „e”

5.0

Jan Mazurkiewicz

IV „e”

5.0

Wiktoria Drzymalska

IV „e”

4.91

Oskar Łabędź

IV „e”

4.91

Łukasz Urban

IV „e”

4.9

Patrycja Stępień

IV „e”

4.82

 

Klasy V

 

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

Paulina Krociel

V „a”

5,1

Amelia Krystek

V „a”

5,0

Wiktor Krzyżek

V „a”

5,0

Arkadiusz Przybył

V „a”

4,91

Angelika Karasińska

V „a”

4,91

Wiktor Tworek

V „a”

4,82

 

 

 

Aleksandra Dembczuk

V „b”

5,0

Justyna Luchowska

V „b”

4,9

Amelia Sorbian

V „b”

4,9

 

 

 

Mattia Cirello

V „c”

5,1

Maja Kotwica

V „c”

5,1

Oliwia Saja

V „c”

4,9

Katarzyna Nowak

V „a”

4,8

 

 

 

Liliana Małek

V „d”

5,3

Julia Burlikowska

V „d”

5,2

Aleksandra Malicka

V „d”

5,1

Kinga Krawiec

V „d”

4,82

Filip Marek

V „d”

4,82

 

 

 

Joanna Kozak

V „e”

5.2

Agnieszka Grygiel

V „e”

5.1

Zuzanna Łukasiewicz

V „e”

5.1

Mikołaj Marczewski

V „e”

4.91

Natalia Sajda

V „e”

4.91

 

 

Klasy VI

 

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

Wiktoria Pruszyńska

VI „a”

5,4

Jakub Jedrychowski

VI „a”

5,3

Oliwia Kotarba

VI „a”

5,0

Kamil Małajowicz

VI „a”

5,0

Aleksandra Kozieł

VI „a”

4,8

Izabela Suska

VI „a”

4,8

 

 

 

Bartłomiej Zdybel

VI „b”

5,4

Kinga Puzio

VI „b”

5,3

Aleksandra Ura

VI „b”

5,1

Magdalena Dyl

VI „b”

5,0

Kacper Lis

VI „b”

5,0

 

 

 

Karolina Kupiec

VI „c”

4,82

 

 

 

Karolina Kondracka

VI „d”

4,8

Adrian Wołosz

VI „d”

4,8

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016