Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Spotkanie z policjantem

 

 

     Tuż przed feriami uczniów naszej szkoły odwiedził pan policjant. Podczas  godzinnego spotkania w auli szkoły zostały omówione najważniejsze zasady bezpiecznego spędzania zimowego wypoczynku. Zwrócono uwagę  dzieci na właściwe zachowanie w domu, na podwórku, w pobliżu zamarzniętych akwenów wodnych, poruszania się po drogach oraz jazdy na sankach czy nartach.

 

 

Przypomniano, w jakich miejscach najbezpieczniej bawić się i wypoczywać. Rozmawiano również o odpowiednim ubiorze podczas mroźnej, zimowej aury. Przypomniano numery alarmowe oraz kogo należy powiadomić, gdy staniemy się świadkami sytuacji, w której druga osoba potrzebuje pomocy.

 

Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań. Swoją postawą pokazały, iż ich wiedza na temat bezpiecznego spędzania ferii zimowych jest bardzo duża i na pewno zbliżający się zimowy wypoczynek dla wszystkich okaże się wspaniały i bezpieczny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016