Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Uczennice naszej szkoły w finale konkursu ,,Śpiewajmy kolędy i pastorałki”

 

     Dnia 10 stycznia w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbyły się miej­skie eli­mi­na­cje do kon­kursu „Śpiewajmy kolędy i pasto­rałki”. Uczennice naszej szkoły :  Jagoda Baran i Maja Piotrowska z klasy II d, Marta Mortka z klasy II a oraz Wiktoria Krytusa i Kalina Szlęzak z klasy III d otrzymały nominacje do finału.

 

 

Prezentacje finałowe konkursu odbędą się w niedzielę, 15 stycznia. Jagodę i Maję z klasy II d do konkursu przygotowała p. Beata Kubrak, Martę Mortkę p. Marta Buczek, a Wiktorię i Kalinę p. Ewa Sowińska.

Gratulujemy nominacji i trzymamy kciuki za sukcesy w finale!

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016