Najpiękniejsza dekoracja świąteczna

Nasza szkoła od wielu lat podkreśla świąteczną atmosferę pięknymi dekoracjami. Konkurs na „Najładniejszy wystrój świąteczny tarnobrzeskich szkół i przedszkoli”, który corocznie ogłasza Prezydent Miasta Tarnobrzega,mobilizuje nas do tworzenia coraz bardziej oryginalnych i pomysłowych ozdób.

W tym roku nasze pomarańczowo - białe dekoracje okien rozświetlone kolorowymi lampkami zyskały uznanie komisji konkursowej, która przyznała nam, już drugi raz z rzędu, I miejsce w kategorii szkół podstawowych.

Wystrój świąteczny naszej szkoły podlegającej ocenie jury jest zasługą pań: Ewy Sowińskiej, Małgorzaty Osych, Marty Kółeczko, Beaty Kubrak, Ewy Błasiak i Anny Piwowar. Na spotkaniu opłatkowym dyrektor szkoły Paweł Paradowski odebrał z rąk Prezydenta Miasta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba pamiątkowy dyplom i nagrodę pieniężną.

Bardzo się cieszymy, że świąteczna dekoracja naszej szkoły została uznana na najpiękniejszą.