Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Ogólnopolski sukces Kaliny Szlęzak z klasy III d

 

     Kalinka Szlęzak z klasy III d została laureatką  XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Kartka do św. Mikołaja”, który od wielu lat organizuje Wawerskie Centrum Kultury w Warszawie. 

 

 

     Celem konkursu było  zainteresowanie dzieci, młodzieży i dorosłych tradycjami związanymi  z Bożym Narodzeniem oraz rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej  oraz prezentacja talentów. Kalinka, za swoją pięknie wykonaną kartkę, w swojej kategorii wiekowej zdobyła wyróżnienie. Dziewczynka  otrzymała od organizatorów konkursu nagrodę rzeczową i pamiątkowy dyplom. Praca naszej uczennicy powstała na zajęciach kółka plastycznego pod okiem wychowawczyni p. Ewy Sowińskiej.

Gratulujemy!

 

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016