Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Internauci wybrali najpiękniejszą pocztówkę

     Uczniowie klasy III d wraz z wychowawczynią p. Ewą Sowińską na zajęciach kółka plastycznego wykonali piękną kartkę świąteczną, która reprezentowała naszą szkołę na Festiwalu Kartek Świątecznych  podczas tegorocznej XIII Parady Mikołajów zorganizowanej przez Stowarzyszenie Esteka

 

 

     Wszystkie kartki biorące udział w tym festiwalu zostały zamieszczone na Facebooku Esteki i odbyło się głosowanie internautów, by wyłonić tę najpiękniejszą. Po zamknięciu głosowania okazało się, że w kategorii szkół podstawowych zwyciężyła kartka świąteczna reprezentująca naszą szkołę.

Dyrekcja szkoły, wychowawczyni klasy III d  p. Ewa Sowińska wraz ze swoimi uczniami składają serdeczne podziękowania nauczycielom, uczniom i ich rodzinom, przyjaciołom , znajomym i wszystkim, którzy zagłosowali na kartkę świąteczną Szkoły Podstawowej nr 10. To nasze wspólne, wspaniałe zwycięstwo, które nie byłoby  możliwe bez waszego wsparcia. Bardzo dziękujemy!!!

Dziękujemy także Stowarzyszeniu Esteka za organizację konkursu i wspaniałą zabawę podczas ,,lajkowania” pocztówek.

 

 

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016