Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Odwiedziny w Warsztatach Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu "Integracja” w Sandomierzu     W środę 14.XII.2016r. uczniowie klasy III e uczestniczyli w niecodziennych zajęciach integracyjnych, odwiedzając Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu "Integracja” w Sandomierzu. Dzieci zostały zaproszone do placówki przez rodziców jednego z uczniów -  Państwa Joannę i Tomasza Śpiewaków, będących pracownikami tejże instytucji.

 

 

Uczniowie poznali różne formy aktywności i rehabilitacji osób niepełnosprawnych, realizowanych w poszczególnych pracowniach: korekty i kompensacji, komputerowej, plastycznej, sportowej, technicznej, społecznej i administracyjno – biurowej. Podziw i uznanie wzbudziła u dzieci wystawa prac plastyczno – technicznych    o tematyce świątecznej,  wykonanych przez uczestników zajęć.  W świetlicy czekała na uczniów słodka niespodzianka i bożonarodzeniowe upominki. Pobyt w Warsztacie Terapii Zajęciowej był dla dzieci cenną lekcją tolerancji, akceptacji i otwartości w stosunku do osób niepełnosprawnych. Dziękujemy za miłe przyjęcie i przyjazną atmosferę. 

     Podczas wycieczki uczniowie zwiedzili również jedną z największych atrakcji Sandomierza - Podziemną Trasę Turystyczną. Będąc na  Rynku mogli przez chwilę poobserwować prace filmowców i statystów przy kręconych w tym dniu scenach do popularnego filmu pt. ,,Ojciec Mateusz”. 

 

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016