Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Pomaganie nakręca - symboliczne "laurki”


     Co roku 5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza ustanowiony z  inicjatywy ONZ. Jego celem jest uznanie pracy tych, którzy bezinteresownie niosą pomoc będącym w potrzebie. Z tej okazji  wolontariusze SKW "Pomaganie nakręca” z klasy III e, III a i I b rozdawali symboliczne "laurki”, dziękując społeczności szkolnej za włączanie się w liczne akcje charytatywne inicjowane przez koło.

 

 

Na szkolnych korytarzach pojawiły się plakaty informacyjne propagujące idee wolontariatu. Odbył się również konkurs na hasło lub rymowankę dotyczącą pomagania. Nagrodzone hasła były zaprezentowane na tablicy ekspozycyjnej na głównym holu szkoły. 

 

Uczniowie wyróżnieni w konkursie:

 

Piotr Rudnicki Kl. III a

Julia Wolanin Kl. III a

Bartosz Biernaciak Kl. III c

Emilia Mierzwa Kl. III d

Krzysztof Gajewski Kl. III e 

Natalia Dul Kl. III e 

Julia Pitra Kl. III e 

Kinga Mortka Kl. IV b

Alicja Mucha Kl. IV c

Zuzanna Dębska Kl. IV c

Dawid Mastalerczyk Kl. VIb

 

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016