Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Przyszli bajkopisarze

         

     5 grudnia 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu wręczono nagrody laureatom miejskiego konkursu literacko-plastycznego "Nawet dzieci bajki piszą". Wśród laureatów byli uczniowie naszej szkoły. I miejsce zajęła Martyna Piekarska z kl. III A, II miejsce - Wiktoria Stępień z kl. III B, wyróżnienia zdobyli Alan Wikiera i Norbert Jaskot - obaj z kl. III B.

 

 

W czasie uroczystości  wszyscy zgromadzeni wysłuchali pięknych bajek napisanych przez Martynę Piekarską i M. Saramak.

 

Gratulujemy zwycięzcom.

 

 

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016