Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Uczennica z klasy III d laureatką ogólnopolskiego konkursu

       

     Uczennica klasy III d Maria Kozłowska zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Ilustracja do wybranego wiersza Jana Brzechwy”. Konkurs ten zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze. Jego celem było między innymi przybliżenie dzieciom i młodzieży utworów Jana Brzechwy oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację tematu.

 

 

To bardzo duży sukces , ponieważ jak wynika z protokołu jury na konkurs napłynęło aż 3640 prac z 332 placówek: przedszkoli, szkół, placówek oświatowych, pracowni plastycznych i ośrodków kultury z całego kraju. Marysia wspaniale zilustrowała wiersz pt. "Tańcowała igła z nitką”. Praca plastyczna powstała na zajęciach kółka plastycznego , które dla swojej klasy prowadzi wychowawczyni p. Ewa Sowińska.

 

Gratulujemy sukcesu! 

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016