Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Spotkanie z artystką

       

     Pani Albina Róg, artystka z Baranowa Sandomierskiego przyjęła zaproszenie od klasy III b, by poprowadzić warsztaty plastyczne. Pani Albina przywiozła ze sobą swoje prace w wykonane z suszonych liści, traw i kwiatów.

 

 

      Przedstawiała uczniom swoje najpiękniejsze i ulubione dzieła tworzone z potrzeby serca. Z wielka radością,  serdecznością i ciepłem poprowadziła zajęcia plastyczne. Udzieliła wielu wskazówek i porad dotyczących kompozycji. Florografy uczniów wykonane pod kierunkiem pani Albiny zdobią salę B 15 i korytarz na I piętrze budynku B. 

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016