Pasowanie na ucznia

Zgodnie z tradycją 21 listopada  w naszej szkole był bardzo ważnym dniem dla najmłodszych klas. W tym dniu, w  święto patrona szkoły, do grona uczniów „Dziesiątki” przyjęto 43 pierwszoklasistów.

Uczniowie klasy 1a i 1b, aby pokazać się od jak najlepszej strony zaprezentowali program artystyczny. Recytowali oni wiersze i śpiewali piosenki, których sumiennie uczyli się przez wiele dni. Pierwszakom dzielnie pomagali uczniowie klasy 3e.

Po części artystycznej nastąpiło długo oczekiwane ślubowanie. W obecności rodziców i zaproszonych gości pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły, że będą dobrymi uczniami. Następnie pan dyrektor Paweł Paradowski dokonał aktu pasowania symbolicznym ołówkiem.

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości. A uczniom klas pierwszych życzymy sukcesów w nauce.