Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Dziesiątka najlepsza!

       

     1 grudnia drużyna naszej szkoły w składzie: Wiktoria Stępień, Igor Walski, Alan Wikiera, Daniel Ławrowski, Wiktoria Dziadura, Gabriel Kędzia, Kacper Zając, Filip Chmielis, Karol Rybczyński zajęli I miejsce w zorganizowanym przez MOSiR w Tarnobrzegu WYŚCIGU DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA.

 

 

Emocjonujące konkurencje sportowe oraz artystyczne dostarczyły nam wielu wspaniałych wrażeń i radości. Wszyscy uczestnicy otrzymali maskotkę Mikołaja, dyplomy i okolicznościowe kubeczki,  a kibice czapeczki mikołajkowe.

 

 

 

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016