Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Magiczny świat zwierząt

    

Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego klas pierwszych pt.: „Magiczny świat zwierząt”.

W  listopadzie Klub Małego Ekologa zorganizował dla uczniów klas  I - III szkolny konkurs recytatorski pt. „Magiczny świat zwierząt”.

 

 

 

Celem  konkursu było:

- rozwijanie zdolności recytatorskich,

- zainteresowanie uczniów poezją,

- zachęcanie do występów na scenie,

- prezentacja umiejętności uczniów,

- nauka rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Konkurs miał charakter dwustopniowy:

 

I etap to eliminacje klasowe 

II etap- eliminacje szkolne.

 

 Jury oceniło  dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie, interpretację tekstu,

kulturę słowa oraz  ogólny wyraz artystyczny ( uzasadniony gest sceniczny, element ruchu, strój ).

Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach: Klasy I, klasy II klasy III

 

Klasy I

Nagrody specjalne:

 

Martyna Konieczna – kl. I b

Gabriel Skrzypacz – kl. I b

 

I miejsce

1.Zuzanna Kiljańska kl. I a

2.Jakub Lulek kl. I b

II miejsce

1.Amelia Florek kl. I b

2.Izabela Pęczak kl. I a

3.Anastazja Bajerczak kl. I a

III miejsce

1.Maja Lachor kl. I a

Wyróżnienia:

Kacper Sałata kl. I b

 

Klasy II                        

Nagroda specjalna:

 

Oliwia Dudek kl. II d

Maja Piotrowska II d

 

I miejsce

Julia Cielecka II a

Anna Malicka II d

Julia Krząstek II e

Julia Galek II f

Iza Piekarska II f

II miejsce

Milena Duma II a

Blanka Biało II c

Wiktoria Dziadura II c

Kaja Cichoń II d

Oliwia Pruszyńska II e

Julia Witoń  II f

Kacper Marczak II b

III miejsce

Julia Majkut II a

Maja Fietko II a

Roksana Korczak II b

Filip Chnielis kl. II b

Adran Telus II f

Wyróżnienia:

Julia Nowak II c

Katarzyna Urban II c

Weronika Wolska II d

Gabriela Nowacka II e   

 

 

Klasy III

Nagrody specjalne:

 

Maria Kozłowska – kl. III d

Piotr Rudnicki – kl. III a

Emilia Mierzwa – kl. III d

I miejsce

3.Emilia Bzorek kl. III d

4.Jakub Kielek kl. III b

5.Julia Cubera kl. III e

6.Maja Kieliszek kl. III d                                                        

II   miejsce

1.Wiktoria Krytusa kl. III d

2.Klaudia Miegoń kl. III c

3.Izabela Gruszka kl. III b

4.Julia Wolanin kl. III a

5.Kinga Krzemińska kl. III e

III miejsce

1.Rafał Delekta kl. III b

2.Nikola Biało kl. III e

3.Amelia Grodecka kl. III a

4.Milena Drelowiec kl. III c

 

Wyróżnienia:

Igor Walski kl. III b, Inga Błachowicz kl. III e, Bartosz Bernaciak kl. III c, Magdalena Dominik kl. III b, Remigiusz Szymandera kl. III b, Amelia Socha kl. III e.

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016