Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

MECZ KOSZYKÓWKI Z TAURON BASKET LIGĄ

STABILL JEZIORO TARNOBRZEG – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI

 

     W ramach starań naszej szkoły o zdobycie tytułu „Szkoły w ruchu” przyznawanego przez MEN nauczyciele wychowania fizycznego zachęcają uczniów do podejmowania aktywności fizycznej i odkrywania oraz rozwijania pasji sportowych. W tym celu została nawiązana współpraca z Koszykarskim Klubem Sportowym „Siarka” Tarnobrzeg S. A. 

     26 marca 2014 r. uczniowie klasy VD obejrzeli mecz koszykówki Tauron Basket Ligii pomiędzy zespołami Stabill Jezioro Tarnobrzeg i Polpharmy Starogard Gdański w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wisła”.

    Uczniowie mieli okazję podziwiać grę zawodowców i uczyć się od samych „mistrzów”. Taka forma zajęć zdecydowanie wpływa na rozwijanie sportowych pasji. Kto wie, może niedługo ktoś z naszych uczniów znajdzie się wśród graczy jednej z drużyn Tauron Basket Ligii?!

     W sporcie wszystko jest możliwe, jeśli rozbudzone przez nauczycieli zamiłowanie do sportu będzie odpowiednio „pielęgnowane” ma szansę przerodzić się z marzeń w rzeczywistość.

 


---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016